החלטתם למכור את הדירה שלכם ? מזל טוב

הינכם עומדים בפני החלטה גורלית וחשובה בחייכם, על מנת שעסקת המכירה תעבור בהצלחה ותהיה לחוויה שתרצו לעבור אותה שוב עליכם לבצע בדיקות מקדימות לפני תהליך המכירה, לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

– כמה שווה הדירה שלכם ?
– בדקתם אם יש לכם מיסוי במכירת הדירה ?
– לאן עוברים?
– כמה זמן פינוי אתם צריכים מיום חתימת הסכם מכירה ?
– מומלץ תמיד להיעזר ביועץ נד”לן ובעו”ד בכל שלבי המכירה.

כמה דברים שכדאי לדעת

אלפי עסקאות נדל”ן בישראל מתבצעות על ידי מתווכים, בין אם הם מאוגדים בתוך סוכנות תיווך גדולה, ובין אם הם פועלים כמתווכים עצמאיים .

בישראל תהליך התיווך הוא עדיין נחשב לשירות אופציונלי אשר בחלק קטן מהמקרים אנשים בוחרים למכור את הנכס שלהם לבד, אומנם בארה”ב ובאירופה תהליך התיווך הוא חלק בלתי נפרד מתהליך מכירת הבית והמתווך הוא גורם הכרחי וחשוב בעסקת הנדל”ן.

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מגלים את חשיבותו של המתווך בעסקת המכירה, ובוחרים לפנות למשרדי תיווך נדל”ן על מנת לקבל שירות ועזרה במכירת הבית שלהם, בצורה מקצועית, בטוחה ומהירה, ומעדיפים למכור את דירתם באמצעות משרד תיווך “בלעדי”, על מנת לחסוך על עצמם זמן, משאבים וכמובן סבלנות.

למעשה למוכר ולמתווך יש את אותו האינטרס , וזה למכור את הדירה במחיר המבוקש במינימום זמן.

אך ההבדל בין המוכר למתווך זה שלמתווך יש ידע לאמוד את ערכו של הנכס בהתאם למחירי השוק וכמובן למתווך יש קשרים רבים ולקוחות פוטנציאליים, כמו כן החלק החשוב בתפקידו של מתווך זה הפרסום באמצעים השונים כגון, שלטים על נכס, פרסום באתרי האינטרנט, פרסום ברשתות החברתיות, פרסום בעיתונים, קבוצות וואטסאפ עסקיות ועוד.

איך בוחרים מתווך/סוכנות נדל"ן ?

בחירה נכונה של מתווך במקרקעין איכותי היא קריטית וחשובה.

לכן ריכזנו לכם כמה דברים חשובים שמומלץ לדעת על מנת לעזור לכם לבחור את המתווך הנכון שייצג אתכם בעסקה הכי חשובה בחייכם.

אז קודם כל, צריך לוודא שלמתווך יש רישיון לעסוק בתחום התיווך מטעם רשם המתווכים בישראל, ושאכן עבר הכשרה מסודרת בשיווק ומכירת נכסים.

המתווך חייב להיות בעל ניסיון בסגירת משא ומתן , ומכירת דירות.

יש לוודא שסוכנות הנדל”ן או המתווך מטעמם עובד לפי שיטת עבודה מסודרת , מובנת ומותאמת אישית ללקוח. עליכם לוודא שעיקר עיסוקו של המתווך הוא תיווך ונדל”ן  .

יש לוודא שלמתווך יש משרד נדל”ן , ויש לו את הכלים והידע לסנן לקוחות הן על סמך בירור מעמיק בהזמנתם למשרד ובדיקת התאמתם לנכס, בדיקת צרכיה ומוטיבציות הקניה שלהם, והן על סמך בירור יכולתם הכלכלית .

זכרו, שמתווך מקצועי ומשקיע הוא מתווך שמקבל בלעדיות מהלקוח והוא הזרוע הביצועית הארוכה של הלקוח לניהול משא ומתן וכתוצאה מכך מתאפשר למתווך באופן מסודר לשתף פעולה עם מתווכים אחרים , בכדי להגיש ללקוח הצעות מחיר הן של לקוחות פרטיים שלו והן של לקוחות אשר מגיעים דרך מתווכים אחרים תוך שמירת האינטרס של הלקוח.

תפנו אלינו לתיאום פגישת יעוץ חינם עם המומחים של ilNadlan

צוות המומחים שלנו

מנכ"ל , ilNadlan
יועץ נדל”ן ומשכנתאות בכיר , יועץ עסקי מורשה מטעם משרד המשפטים (מס’ רישיון 3173958)...
סוכנת נדל"ן , ilNadlan
טטיאנה אוסטרוב יועצת נדל”ן מורשת מטעם משרד המשפטים, בעלת ידע וניסיון לשיווק ומכירת דירות...
סוכנת נדל"ן , ilNadlan
יועצת נדל”ן מורשת מטעם משרד המשפטים, בעלת ידע וניסיון לשיווק ומכירת דירות ונכסים מסחריים,...

Compare listings

לְהַשְׁווֹת
אנחנו כאן לכל שאלה